Zavřít / Otevřít Newsletter
BETA
Online půjčka
bez registru
Hlavní stránka Reference 1
Vaše cesta k půjčce

Reference - Nebankovní půjčka na konsolidaci - Rychlá půjčka bez registru - Online půjčka bez registru - Nebankovní půjčka

Nebankovní půjčka na konsolidaci od soukromých investorů

Potřeboval jsem zkonsolidovat všechny své půjčky, ale nevěděl jsem, jak na to. V bance mi nechtěli (pro mě z neznámého důvodu) pomoci, a tak jsem byl nucen hledat nebankovní půjčku, která by poskytla peníze na vyplacení všech půjček. Díky této nebankovní variantě jsem zjistil, že ne všechny nebankovní půjčky jsou špatné. Velmi se mi zalíbilo, že půjčka byla ze soukromých zdrojů, takže šance, že mi půjčku poskytnou, byla větší.
Pročetl jsem si podmínky a když jsem zjistil, že by neměl být problém s poskytnutím půjčky, tak jsem vyplnil online žádost. Očekával jsem co nejdříve telefonát, podle toho, co jsem četl v referencích a to se taky stalo. Druhý den mi volal soukromý investor, že by se se mnou rád sešel, abychom mohli finálně vyřídit moji půjčku. Domluvil jsem se na schůzce a byl jsem překvapen, že opravdu měl v ruce smlouvu o půjčce. Poskytl mi půjčku pouze na platné doklady totožnosti a když se podepsala smlouva o půjčce, tak jsem dostal ihned peníze v hotovosti. Byl jsem opravdu překvapen, že dostál svého slova. Dnes totiž nebankovní společnosti moc slovo nedrží a když dojde ke schůzce, tak je vše úplně jinak, než se řekne.
To, že jsem narazil na tuto nebankovní půjčku, byla náhoda a jsem za tu náhodu velmi rád. Velmi děkuji za pomoc.

František 34, Klatovy

Created by Wallis Media
Reklama
Půjčka bez registru - Online půjčka bez registru - Nebankovní půjčka bez registru - Online půjčka

Pojem půjčka uveden na webové stránce http://quickpujckabezregistru.cz je totožný s pojmem zápůjčka podle zákona č. 89/2012 Sb., který nabyl účinnosti 1.1.2014

Tato stránka nezobrazuje nabídku reklamou, ani předsmluvní informace dle zákona č. 145/2010 Sb. Jedná se pouze o orientační informace o půjčce, konkrétní parametry půjčky získá klient v případě navázání kontaktu se svým investorem nebo zprostředkovatelem.