Zavřít / Otevřít Newsletter
BETA
Online půjčka
bez registru
Hlavní stránka Reference 3
Vaše cesta k půjčce

Reference - Rychlá půjčka v hotovosti - Rychlá půjčka bez registru - Online půjčka bez registru - Nebankovní půjčka

Rychlá půjčka v hotovosti

Naskytla se mi obchodní nabídka, díky které bych mohl zvýšit efektivitu svého podnikání. Byl tam jen jeden zádrhel. Vyžadovalo to investici. Potřeboval jsem půjčit 200.000,-, aby se vše mohlo uskutečnit. Našel jsem nějaké rádoby poskytovatele, kteří chtěli peníze předem a pak se na mě vyprdli. Potom mi přišla do e-mailu nabídka na tuto nebankovní půjčku, a tak jsem si zkusil požádat. Online žádost měli na stránkách, tak jsem ušetřil čas se zbytečným běháním. Za pár hodin mě kontaktoval soukromý investor, že mi schválili půjčku a že se se mnou chce sejít k podpisu smlouvy. Jediné, co jsem si s sebou měl vzít, byl OP a druhý doklad totožnosti. Ptal jsem se, jestli by bylo možné vyplatit půjčku v hotovosti, ani s tímto požadavkem nebyl problém. Tak jsme se sešli, podepsal jsem smlouvu o půjčce a peníze mi byly vyplaceny v hotovosti.
Úžasná půjčka, rychlé jednání a hlavně hotovostní vyplacení.

Petr 41, Olomouc

Created by Wallis Media
Reklama
SEO optimalizace, optimalizace internetových stránek pro vyhledávače

Pojem půjčka uveden na webové stránce http://quickpujckabezregistru.cz je totožný s pojmem zápůjčka podle zákona č. 89/2012 Sb., který nabyl účinnosti 1.1.2014

Tato stránka nezobrazuje nabídku reklamou, ani předsmluvní informace dle zákona č. 145/2010 Sb. Jedná se pouze o orientační informace o půjčce, konkrétní parametry půjčky získá klient v případě navázání kontaktu se svým investorem nebo zprostředkovatelem.