Zavřít / Otevřít Newsletter
BETA
Online půjčka
bez registru
Hlavní stránka
Vaše cesta k půjčce

Nebankovní půjčka od soukromých investorů má hlavní výhodu ve splátkách. Splátky nemusejí být extra velké a půjčku si tak může dovolit úplně každý.
Naše splátky se sice nastavují individuálně, protože každý klient si může dovolit splácet určitou částku, ale jsme schopni Vám ukázat vzor splátek, od kterých se naše půjčka odvíjí. Nemusíte se bát příliš velkých úroků nebo příliš velkých splátek. Nebankovní půjčka od soukromých investorů je vstřícná, slušná a levná půjčka, kterou si můžete určitě dovolit i Vy. Pokud máte o půjčku zájem a zajímá Vás, kolik byste spláceli, podívejte se na ukázku a pak už jen vyplňte online žádost. Na splátkách se vždy domluvíme, ale hlavně zde také existuje také možnost půjčku předčasně splatit, a to bez pokut.
Jsme opravdu levní soukromí investoři. Online žádost naleznete na našich stránkách.

Nyní AKCE: Slevnili jsme splátky u naší nebankovní půjčky o 30%. Takže budete splácet méně a půjčíte si více. Tato nabídka je časově omezená.
Akce platí pro všechny investory a splátky jsou u každého slevněny o 30%.

 

Jedná se o reprezentativní příklad. Výši splátek lze přizpůsobit požadavku klienta v závislosti na výši úvěru a době splatnosti úvěru. Splátky jsou splatné měsíčně vždy ke dni, kdy byla úvěrová smlouva uzavřena.

Created by Wallis Media
Reklama
Tištěná reklama, letáky, vizitky, billboardy

Pojem půjčka uveden na webové stránce http://quickpujckabezregistru.cz je totožný s pojmem zápůjčka podle zákona č. 89/2012 Sb., který nabyl účinnosti 1.1.2014

Tato stránka nezobrazuje nabídku reklamou, ani předsmluvní informace dle zákona č. 145/2010 Sb. Jedná se pouze o orientační informace o půjčce, konkrétní parametry půjčky získá klient v případě navázání kontaktu se svým investorem nebo zprostředkovatelem.